OGRANICZENIA W PRACY BIBLIOTEKI DO 29 LISTOPADA 2020 R.

W związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 6 listopada 2020 r., Biblioteka Naukowa będzie zamknięta dla Czytelników w dniach od 09 do 29 listopada 2020 r.

Zgodnie z rekomendacją Biblioteki Narodowej, nakazującej maksymalne ograniczenie kontaktów bezpośrednich, udostępnienie będzie odbywać się tylko i wyłącznie według następującej procedury:

1. Czytelnik zamawia przez katalog on-line, e-mailem (biblioteka@pwsz.glogow.pl) lub telefonicznie (76 8320422, 8320424) wybrane publikacje.
  2. Bibliotekarz, po skompletowaniu zamówienia czytelnika, umawia z nim termin odbioru na konkretną datę i godzinę.
  3. Bibliotekarz rejestruje zbiory na koncie użytkownika i przygotowuje paczkę
    z zamówionymi egzemplarzami.
  4. W umówionym terminie i o umówionej godzinie bibliotekarz przekazuje paczkę czytelnikowi, tzn. zostawia ją na przygotowanym do tego celu stoliku przed wejściem do biblioteki.

Pozostałe informacje

1. Nadal będą wykonywane skany materiałów bibliotecznych – zamówienia proszę przysyłać na adres biblioteka@pwsz.glogow.pl Jednocześnie można zamówić 5 dokumentów.
  2. Dane artykułów przeznaczonych do skanowania należy pobierać wyłącznie przez katalog on-line.
  3. Do końca 2020 roku nie będą pobierane kary biblioteczne naliczane za nieterminowe zwroty książek.
  4. Biblioteka będzie nieczynna w soboty do odwołania.
  5. Pobieranie kodów do baz IBUK, LEX, EBSCO odbywać się będzie wyłącznie drogą mailową – adres biblioteka@pwsz.glogow.pl
  6. Zaliczenie szkolenia bibliotecznego

Studentom I roku przypominamy, że link do szkolenia bibliotecznego będzie aktywny do końca listopada. Oświadczenia o zapoznaniu się z Regulaminem Biblioteki PWSZ w Głogowie należy zostawiać w zaklejonej kopercie na portierni Uczelni lub przysłać skan oświadczenia na adres biblioteka@pwsz.glogow.pl lub u.zieba@pwsz.glogow.pl