Nowoczesna platforma edukacyjna BIBLIO ebookpoint

ebookpoin logoW ramach wykupionej prenumeraty Biblioteka PANS w Głogowie umożliwia swoim Czytelnikom dostęp do ebooków, audiobooków oraz kursów on-line w Nowoczesnej platformie edukacyjnej BIBLIO ebookpoint

Jak można z nich skorzystać?

Przy pomocy sieci uczelnianej lub kodów dostępu.

Baza jest dostępna stacjonarnie dla wszystkich studentów oraz pracowników PANS w Głogowie, z pozycji wszystkich komputerów w sieci uczelnianej znajdujących się w czytelni biblioteki. Istnieje możliwość zdalnego korzystania z bazy, po odbiorze kodu dostępu w bibliotece lub pisząc na adres biblioteka@pans.glogow.pl, podając swoje imię, nazwisko, numer indeksu oraz kierunek studiów.

Korzystanie z platformy jest możliwe po zarejestrowaniu się na stronie: https://biblio.ebookpoint.pl

Pod linkiem znajdą Państwo instrukcję logowania przy pomocy kodu: rejestracja oraz logowanie przy pomocy kodu

Po rejestracji, należy zalogować się znaleźć dostępną książkę, audiobook lub kurs i kliknąć przycisk „Pożycz”. Książka zostaje dodana do konta osoby i jest wypożyczana na 14 dni. Audiobooki oraz kursy są wypożyczane na 7 dni. Każdą z książek może wypożyczyć jednocześnie 5 użytkowników natomiast audiobook i kurs, jedna osoba. Pozycję zwraca się naciskając przycisk „Oddaj”. Po okresie wypożyczenia zostanie automatycznie udostępniona innym użytkownikom.

Ilość kodów jest ograniczona. Zapraszamy po odbiór.